Grand Summoners

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 84.7 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma GOOD SMILE COMPANY
Grand Summoners mobil oyununda muazzam bir mücadelenin taraflarından bir tanesi olacaksınız.

Grand Summoners, iblislerin ve büyük tanrıların karşılaşması sonucu ortaya çıkarak kaliteli içerikler sunmayı başaran rol yapma oyunlarından bir tanesidir. Oyunu IOS  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. 

Raktehelm, Tanrıların ve Şeytanlar'ın bir zamanlar üstünlük için savaştığı bir ülkedir. Büyük savaşın bitiminden yüzlerce yıl geçti ve insanlar barış içinde yaşadı. Ancak, mübarek Şeytanlar dönünce bu barış günleri aniden sona erecek. Mücadele ortak olmak için yönlendirmek istediğiniz karakteri seçerek oyuna dahil olun. Daha sonrasında güçlü bir savaş performansı sergilemek adına gelmiş geçmiş en başarılı karakterleri bir araya getirin. Bu şekilde savaşı kazanabilirsiniz. 

İçinde bulunduğunuz bu savaşları daha da heyecanlı bir hale getirmek için arkadaşlarınızı oyuna davet edin ve karşılaşmaları daha da zorlaştırın. Böylelikle oyun daha da heyecanlı olacaktır. Grand Summoners mobil oyununda oynamak sizlere heyecan verecektir. Sizde heyecanı ikiye katlayın ve akıllı mobil cihazınız ile heyecan verici bir rol yapma oyununa dahil olun. 

Grand Summoners indir
DİĞER SÜRÜMLER